Matras Recycling Europe

Locatie Utrecht

Ontariodreef 10
3565 BD Utrecht
T: +31 88 5437 673
M: planning@matrasrecyclingeurope.com

Sakira Zillig | Planning & Administratie
T: +31 885 437 673
sakira@matrasrecyclingeurope.com

Locatie Tilburg

Centaurusweg 19-25
5015 TA, Tilburg
T: +31 88 5437 673
M: planning@matrasrecyclingeurope.com

Natascha Vonk | Planning & Administratie
T: +31 628 023 900
natascha@matrasrecyclingeurope.com

Richard | Bedrijfsleiding
T: +31 621 409 817
richard@matrasrecyclingeurope.com

Riny | Kwaliteit & Veiligheid
riny@matrasrecyclingeurope.com

Regio Noord

Jan Wieger de With | Sales Manager
T: +31 653 956 611
M: janwieger@matrasrecyclingeurope.com

Regio Zuid

Eric Kole | Sales Manager
T: +31 610 661 586
M: eric@matrasrecyclingeurope.com

Directie

Ruud Kortink | Directeur
T: +31 653 402 657
M: ruud@matrasrecyclingeurope.com

Retail

Graag contact opnemen met onze planning en administratie.

Belgiƫ

Alex Fasseart | Sales Manager
T: +31 622 394 555
alex@matrasrecyclingeurope.com